Rossoneri
Starting Eleven
TEC Schedina # 4:
The Champions League [Second Round, 4th week]:
Matches to be played on the 22nd & 23rd of October
01]. Arsenal - Auxerre (Grp A)..........................
02]. B Dortmund - PSV (Grp A).........................
03]. Sp Moscow - Liverpool (Grp B)...................
04]. Basle - Valencia (Grp B)............................
05]. R Madrid - AEK (Grp C).............................
06]. Roma - Genk (Grp C)................................
07]. Lyon - Inter (Grp D)..................................
08]. Ajax - Rosenborg (Grp D)..........................
09]. D Kiev - Feyenoord (Grp E)........................
10]. Newcastle - Juventus (Grp E)......................
11]. B Leverkusen - Maccabi (Grp F)..................
12]. Olympiakos - Man Utd (Grp F).....................
13]. Milan - B Munich (Grp G)............................
14]. Lens - Deportivo (Grp G)............................
15]. Club Brugge - Galatasaray (Grp H)..............
16]. Barcelona - Lok Moscow (Grp H).................
Note: FOUR double guesses are allowed.
Coppa Italia [Second Round, 2nd leg]:
Matches to be played on 23rd & 24th of October
01]. Modena - Reggina.................
02]. Atalanta - Sampdoria............
03]. Piacenza - Ternana...............
04]. Brescia - Ancona..................
05]. Udinese - Bari......................
06]. Torino - Empoli.....................
07]. Parma - Vicenza...................
08]. Como - Triestina...................
Note: TWO double guesses are allowed.
The Champions League [Second Round, 4th week]:
Matches to be played on the 22nd & 23rd of October
01]. Arsenal - Auxerre (Grp A)..........................
02]. B Dortmund - PSV (Grp A).........................
03]. Sp Moscow - Liverpool (Grp B)...................
04]. Basle - Valencia (Grp B)............................
05]. R Madrid - AEK (Grp C).............................
06]. Roma - Genk (Grp C)................................
07]. Lyon - Inter (Grp D)..................................
08]. Ajax - Rosenborg (Grp D)..........................
09]. D Kiev - Feyenoord (Grp E)........................
10]. Newcastle - Juventus (Grp E)......................
11]. B Leverkusen - Maccabi (Grp F)..................
12]. Olympiakos - Man Utd (Grp F).....................
13]. Milan - B Munich (Grp G)............................
14]. Lens - Deportivo (Grp G)............................
15]. Club Brugge - Galatasaray (Grp H)..............
16]. Barcelona - Lok Moscow (Grp H).................
Note: FOUR double guesses are allowed.
Coppa Italia [Second Round, 2nd leg]:
Matches to be played on 23rd & 24th of October
01]. Modena - Reggina.................
02]. Atalanta - Sampdoria............
03]. Piacenza - Ternana...............
04]. Brescia - Ancona..................
05]. Udinese - Bari......................
06]. Torino - Empoli.....................
07]. Parma - Vicenza...................
08]. Como - Triestina...................
Note: TWO double guesses are allowed.