Only 4 EX YU ppl

Besi

¤ TheSaint ¤
Joined
Mar 6, 2004
Messages
6,706
Reaction score
0
Location
Albania
Fav. Players
Maldini , Kaká
veljo said:
veoma su nervozni!:D

Eh za ovo imas pravo , ako imate ideju zboruvajte so scharatz ili David.. nikoj nece biti baniran :)
 

ambro_forever

амброси&
Joined
May 14, 2005
Messages
874
Reaction score
0
Location
MONTENEGRO,Podgorica
Fav. Players
ambrosini maldini sheva kala billy albertini leonardo
besikaka said:
Eh za ovo imas pravo , ako imate ideju zboruvajte so scharatz ili David.. nikoj nece biti baniran :)
mozda i ti mozes nesto pomoci!
ipak imas i ti neku funkciju ovdje
ali znate ja to nebih radio,sad nas ima stvarno dosta sa prostora ex yu,ali sta znate ko ce bit za 2,3 mjeseca,godinu dvije,jes da nam ga mogu i maci ali mislim da to nije bas najpamentija ideja za njih
 

MS_PAINT

Primavera
Joined
Apr 14, 2005
Messages
213
Reaction score
0
Location
Bih;Mostar
Fav. Players
Weah; Boban; Seva; Kaka; Maldini; Raul
jao majko sudije ovo normalno nije
kod prvog penala nesta uopce nije dirao loptu rukom
a usput napravljen je prekrsaj nad njim
a ovaj penal za nas u 99 % slucajeva se ne svira

al nadam se da ce sad se milan probuditi napokon jer ovako se nemoze
sto je je inter je bio puno bolja ekipa u prvom poluvremen
 

Edi

Milan Icon
Joined
Jul 21, 2003
Messages
4,700
Reaction score
0
Location
Prague
Fav. Players
Maldini,Nesta,Kaka,
Ma sudija je luddd!!!Nije imalo nikakav kontakt a on dosudi penal a bio je faul nad Nestom....Iskreno nije ni bilo ni penal za Milan ali vec kad je dosudio za Inter onda i nase je nilo...Cordoba je trebao dobit crven a i Nesta...Ko zna sta ce ovaj ludi sudija ucinit u drugi deo....

Hajmo momci samo hrabro!!!Forzza!!!
 

MS_PAINT

Primavera
Joined
Apr 14, 2005
Messages
213
Reaction score
0
Location
Bih;Mostar
Fav. Players
Weah; Boban; Seva; Kaka; Maldini; Raul
ovakvo sudjenje se nemoze viditi cak ni kod nas u BIH
ovo je stvarno... neam rijeci

al mislim da je vise napokon doslo vrijeme da karlo odstupi sa klupe milana
tri poraza u zadnje cetri utakmice i uz relativno losu igru milana tijekom cijele sezone su dovoljni argumenti za to...

carlo odstupi, sto si pokazo pokazo si

i eto samo da cestitam juventusu na 29-om skudetu
 

YUGOSLAV

Josip Broz TITO
Joined
Sep 9, 2002
Messages
3,587
Reaction score
0
Location
Chicago, (Mostar)
Fav. Players
Baggio, Totti, Maldini, Canna, Olic, Barbarez, Šuker, Gatu, Buffon, Pirlo, Zambro & Nesta
Edi said:
Sta zelis da uradi jos???

Da dadne dostojanstven otkaz nakon vecerasnjeg debakla i mnogobrojnih takticki pogresaka! OVO JE BESMISLENO !
 

MS_PAINT

Primavera
Joined
Apr 14, 2005
Messages
213
Reaction score
0
Location
Bih;Mostar
Fav. Players
Weah; Boban; Seva; Kaka; Maldini; Raul
YUGOSLAV said:
Da dadne dostojanstven otkaz nakon vecerasnjeg debakla i mnogobrojnih takticki pogresaka! OVO JE BESMISLENO !
mnoge manje ekipe, koje od sezone imaju mnogo manja ocekivanja od nas
bih nakon ovakve polu sezone urucile otkaz trenerima
kad netko pogleda, ko neprati milan pa rekne: pa sta u vrhu ste serie A , prosli ste u drugi krug lige prvaka....

al kad pogledas malo bolje tabelu, kad pogledas milanovu igru ove sezone, kad pogledas nacin na koji obrana prima golove, shvatis da tu nesto nije uredu i da trebaju neke promjene, a te promjene se poglavito odnose na trenra

carlo osim sto radi kardinalne takticke greske( prije meca a posebno tokom samog meca), kao da igra prema nekoj shemi u kojoj sudjeluje maxalno 12-13 igraca, nedaje priliku nijednom drugom igracu osim onim njegovim koji su tu u klubu 2-3 godine.

trebamo novog modernog trenera, nesto tipa rajkarda ;) ;)
 

YUGOSLAV

Josip Broz TITO
Joined
Sep 9, 2002
Messages
3,587
Reaction score
0
Location
Chicago, (Mostar)
Fav. Players
Baggio, Totti, Maldini, Canna, Olic, Barbarez, Šuker, Gatu, Buffon, Pirlo, Zambro & Nesta
MS_PAINT said:
mnoge manje ekipe, koje od sezone imaju mnogo manja ocekivanja od nas
bih nakon ovakve polu sezone urucile otkaz trenerima
kad netko pogleda, ko neprati milan pa rekne: pa sta u vrhu ste serie A , prosli ste u drugi krug lige prvaka....

al kad pogledas malo bolje tabelu, kad pogledas milanovu igru ove sezone, kad pogledas nacin na koji obrana prima golove, shvatis da tu nesto nije uredu i da trebaju neke promjene, a te promjene se poglavito odnose na trenra

carlo osim sto radi kardinalne takticke greske( prije meca a posebno tokom samog meca), kao da igra prema nekoj shemi u kojoj sudjeluje maxalno 12-13 igraca, nedaje priliku nijednom drugom igracu osim onim njegovim koji su tu u klubu 2-3 godine.

trebamo novog modernog trenera, nesto tipa rajkarda ;) ;)

Nebi ni sam bolje napisao.
Sta rec' vec da se slazem stojaaa posto !
Bas nam neko ko Rajkard treba ili pak Van Basten.
Kol'ko je Carlo samo veceras gresaka napravio, a ja sam samo drugo poluvrijeme gledo. Nisu to sitne greskice pa da se moze tek tako prec' preko njih, to su greske koje nas kobno kostaju. Pa bola imamo najbolju obranu na svijetu, a primamo po gol ipo u prosjeku, nidje veze. Veceras 3, sutra 4, itd...
 

MS_PAINT

Primavera
Joined
Apr 14, 2005
Messages
213
Reaction score
0
Location
Bih;Mostar
Fav. Players
Weah; Boban; Seva; Kaka; Maldini; Raul
YUGOSLAV said:
Nebi ni sam bolje napisao.
Sta rec' vec da se slazem stojaaa posto !
Bas nam neko ko Rajkard treba ili pak Van Basten.
Kol'ko je Carlo samo veceras gresaka napravio, a ja sam samo drugo poluvrijeme gledo. Nisu to sitne greskice pa da se moze tek tako prec' preko njih, to su greske koje nas kobno kostaju. Pa bola imamo najbolju obranu na svijetu, a primamo po gol ipo u prosjeku, nidje veze. Veceras 3, sutra 4, itd...
te greske on radi stalno od kako je poceo sa trenrskom karijerom u milanu
meni se odmah nije svidjao, samo eto milan je uspijevao vise kroz invidulani rad pojedinih igraca zamazavati nam oci tokom ovih godina, al ipak te tako ocite greske koje nama obicnim poznavaocima nogometa su vise nego uocljive su morale kad tad isplivati na povrsinu.
to sto kazes za obranu to me stvarno jebe
tu su igraci koji bi u svakom klubu imali svoje mjesto a mi neznamo u posljednje vrijeme odigrat utakmicu da neprimimo minimalno 2 gola

posebno me *ebe to sto kad bih JA stvarao neku svoju ekipu snova(dida,nesta,pirlo,kaka,sheba) sto bih pola te ekipe cinili igraci milana...
 

Adri

Starting Eleven
Joined
Nov 19, 2005
Messages
478
Reaction score
0
Location
Rijeka-Fiume, Croatia
Fav. Players
Maldini, Boban, van Basten, Kaka, Sheva, Etxeberria,Guerrero
Je...u, imamo bod 2 minute do kraja i onda kao uobicajeno dobimo gol iz prekida jer se svi gledaju umijesto da skacu. kako moze Vieri drzat Adriana na korner, pa di su obrambeni igraci bili????? Ti prekidi su namo gore od penala, svaku tekmu ga dobimo tako. Pravi uzas, igrali smo jako lose, malo bi se trgnuli kad bi Inter poveo da bi izjednacili i onda ponovo poceli igrati ko pi....ce. Iskreno kad sam vidio nasu obranu nisam bas vjerovao u nesto dobro.A slag na torti mi je bio ulazak Vierie za Gilardina, tada sam zazalio sta doma nisam imao par litara rakije da se unistim!
A ljudi moji ste vidjeli penal za Inter??? Pa to je strasno, ovaj papak gurne Nestu koji padne na loptu i ovaj dosudi penal, svasta! Ove sezone nam je sreca definitivno okrenula ledja, Kakaov sut Cordoba skrene u stativu a nakon Adrianovog slobodnjaka Didi se lopta odbije tocno ispred Martinsa. Ma bolje da idem pokusat spavat da se malo smirim.

PS: cak nam je i koreografija bila ocajna i nerazumljiva, ovaj derby je dobar samo za zaboraviti ga!
 

MS_PAINT

Primavera
Joined
Apr 14, 2005
Messages
213
Reaction score
0
Location
Bih;Mostar
Fav. Players
Weah; Boban; Seva; Kaka; Maldini; Raul
obrana naravno gledala i pustila adriana, koji nam je oduzeo i taj bod koji nam nista ne znaci u utrci sa juveom, al eto bar ko utjeha nama navijacima
plus greska obrane kod martinsovog gola opet svi gledali kako dida odbija loptu
dok su interovi igraci naravno trcali prema njoj
i plus nesta umjesto da ocisti loptu kako to radi pravi stoer nesto ko gradio,
al dobro tu je mocni messina presutio ociti prekrasaj i jos pokloni interu penal ;) ;)
 

ambro_forever

амброси&
Joined
May 14, 2005
Messages
874
Reaction score
0
Location
MONTENEGRO,Podgorica
Fav. Players
ambrosini maldini sheva kala billy albertini leonardo
odavno ja pricam to za ancelotija

covjek je glup
takodje gatuzo,nikada mi se nije svidjao kao igrac,a danas me je razocarao,ambrozini je za njega bog,u svakom pogledu
mogu vam rec da sam poceo da volim simica,a jedan od mojih omiljenih igraca kaladze je vrhunski odigra
 

MS_PAINT

Primavera
Joined
Apr 14, 2005
Messages
213
Reaction score
0
Location
Bih;Mostar
Fav. Players
Weah; Boban; Seva; Kaka; Maldini; Raul
veljo said:
odavno ja pricam to za ancelotija

covjek je glup
takodje gatuzo,nikada mi se nije svidjao kao igrac,a danas me je razocarao,ambrozini je za njega bog,u svakom pogledu
mogu vam rec da sam poceo da volim simica,a jedan od mojih omiljenih igraca kaladze je vrhunski odigra
ja neznam sta vi ocekujete od gatuza tesko da mozemo naci igraca koji
toliko moze da trci i toliko napada da prekine, gatusov veliki problem je sto ja mislim da je malo glup, u nekim sitacijama radi takve gluposti da pada u vodu ono sve dobro sto uradi. npr situacija ja mislim iz prvog poluvremena korner za inter i lopta ja mislim dida nekako slampavo boksa i ide lopta u korner ono bas na linju pada i gatuzo mocni nerazmisljajuci i posljedicama spasvanja te lopte iz kornera potiljkom glave spasava loptu iz kornera al je spusta direkt na nogu stankovica sreca po nas lopta se odbija od milanovog igraca u korner a ne u gol ;)
 

Velez Mostar

Milan Veteran
Joined
Jun 25, 2003
Messages
2,208
Reaction score
63
Location
Mostar, BiH
Fav. Players
Baresi, Maldini, Savicevic, Albertini, Weah, Redondo
'vako raja...Suvise je rano da se Ancelottiju daje noga, iako Carletta nikad nisam volio mislim da bi bila velika greska da ga se kutarisemo sad.

Sto se tice tekme veceras, Interovi igraci su se borili 3 put vise od nasih igraca a tu fakat nije kriv Carletto. Samo usporedite vezne linije veceras i skontacete da su nas pojeli Veron, Cambiasso i Dejo Stankovic. Sheva+Kaka su ofalili a Gila, Rhino i Dida nisu bas u najboljoj formi.

Sudija je najsmjesniji lik u Milanu veceras... Nek ide u 3 p m!
Treba nam pojacanja u januaru, (si dje Chivu?!) a da i negovorim za sljedecu sezonu...Nemozemo vise racunati na Billya, Stama i Cafua, pa mozda i Serginha/Maldinia. Znaci da nam trebaju minimala 3 kvalitetna defanzivna igraca.

A sto se tice trenera, ko da gledam da ce preuzeti Van Basten nakon svjetskog a Carletto ce nastaviti karijeru u Romi/Realu!

Sad nek se slomiju trazeci pojacanja Leonardo, Galliani, Ancelotti i Berlusconi!:D
 

YUGOSLAV

Josip Broz TITO
Joined
Sep 9, 2002
Messages
3,587
Reaction score
0
Location
Chicago, (Mostar)
Fav. Players
Baggio, Totti, Maldini, Canna, Olic, Barbarez, Šuker, Gatu, Buffon, Pirlo, Zambro & Nesta
Ja vjerujem da ce i Galiani otic', a ovaj hablecina od Ancelottija ne'a sanse da sam dostojno dadne otkaz.
Dagle mu izjave nakon utakmice:

" We lost because of the usual one unlucky incident," stated the former Roma and Milan midfielder. "

Ja bi mu se na glavu popeo i skako, ionako ne'a nista u njoj jebla ga ona!
Pojacanja? Definitivno. Mislim od tih sto si nabroj'o da jedino Maldini jos moze barem jednu dobru sezonu da odigra, ostalima kulturno zavhvaljivanje i pa-pa.
Ako su imalo bistri, Chivua ce stavit kao #1, al' koga jos uzet.
Ima tu dosta mladih talenata, al' jesul' dostojni da zamjene ovako velika imena ?! Vidit cemo!
 

ambro_forever

амброси&
Joined
May 14, 2005
Messages
874
Reaction score
0
Location
MONTENEGRO,Podgorica
Fav. Players
ambrosini maldini sheva kala billy albertini leonardo
MS_PAINT said:
ja neznam sta vi ocekujete od gatuza tesko da mozemo naci igraca koji
toliko moze da trci i toliko napada da prekine, gatusov veliki problem je sto ja mislim da je malo glup, u nekim sitacijama radi takve gluposti da pada u vodu ono sve dobro sto uradi. npr situacija ja mislim iz prvog poluvremena korner za inter i lopta ja mislim dida nekako slampavo boksa i ide lopta u korner ono bas na linju pada i gatuzo mocni nerazmisljajuci i posljedicama spasvanja te lopte iz kornera potiljkom glave spasava loptu iz kornera al je spusta direkt na nogu stankovica sreca po nas lopta se odbija od milanovog igraca u korner a ne u gol ;)
slazemo se u tome da je gatuzo glup covjek,ne igra glavom,kao maldini vec srlja po terenu i trci,cesto i uprazno
 

ambro_forever

амброси&
Joined
May 14, 2005
Messages
874
Reaction score
0
Location
MONTENEGRO,Podgorica
Fav. Players
ambrosini maldini sheva kala billy albertini leonardo
bily,cafu i stam su ljudi za penziju

maldini u vrh glave moze jos jednu sezonu dobro da odigra,ali vidjecemo
onaj nesta,kao da mu je dosadilo da igra u odbranu,sve cesce ide do sredine,a sve je gori,mozda ce i on brzo u penziju,ko zna:D
e sad,imamo kaladzea,simica,jankulovski(samo sto je anceloti glup),a evo i nestu,i onoga malog lina,oni mogu jos,znaci fale nam jos 2,3 igraca
ali me nebi zacudilo da oni mozgovi(galjani i ostali) prodaju vijerija i onda se bace u potragu za nekim dobrim spicem od 35 godina(jork,krajevanu,salas) ko ce ga znat,pi
 

YUGOSLAV

Josip Broz TITO
Joined
Sep 9, 2002
Messages
3,587
Reaction score
0
Location
Chicago, (Mostar)
Fav. Players
Baggio, Totti, Maldini, Canna, Olic, Barbarez, Šuker, Gatu, Buffon, Pirlo, Zambro & Nesta
Ljudi da malo odmorimo mozak od idiota i Milanove sramotne sezone.
Sta mislite o izvucenim grupama za Svjetsko Prvenstvo.
Evo ja cu dat svoj opsirni stav.

Sto se mene tice, od 1992 navijam za Azzurre i jos uvijek nisam dozivio njihovu sampionsku slavu na velikim prvenstvima (EP, SP).
Bili smo tako blizu dosta puta. Kad se samo sjetim kakav smo peh od repke ccccc, (94 finale vs. Brazil na penale), (98 polufinale Francuska na penale), (2000 finale vs. Francuska, u 93-oj min. primili za izjednacenje gol i izgubili u produzetcima), i napokon (2002 jedno od mojih najgori iskustava sa onim kretenom Krapattonijem na celu (vs. J.Koreja u osmini finala nakon mnogobrojnih gresaka sudca koji je poslje dobio cini mi se dozivotnu suspenziju da vise ikad sudi ispadamo u produzetcima).
Jako mi je zao Maldinija, toliko je zelio osvojit' to SP, al' profesionalac je i covjek od rijeci, rekao je 2002 vec da mu je to zadnja prilika, i nazalost zavrsilo se kako se zavrsilo, iako se jos uvijek nadam da ce ga natjerat Lippi da se predomisli. POTREBAN NAM JE. On je Italiji sto i Serga BiH-i.
Dobili su jednu zanimljivu, i izrazito laganu, al' ustvari tesku grupu, pogotovo racunajuci kad se ta grupa sjece sa onom gdje su (Brazil i Hrvatska). To sam najmanje prizeljkivo, da mi druga najdraza repka na OVOM SP ima veliku mogucnost igrati protiv one prve (Italija) vec u drugom krugu. Talijani ce svim snagama pokusat' izbjec Karioke tako sto ce osvojit prvo mjesto u skupini, gdje onda opet idu na neugodnu repku koja ih je vec pobjedivala u prijasnjim kvalifikacijama, (Vatreni). : ( OVO SAM NAJMANJE PRIZELJKIVO ! Sanjo sam da cu ih vidit' u finalu, a vidi sad ovo : ).
U najboljem slucaju bilo bi dobro da odu Talijani na Brazilce i dadnu im do znanja sta im je cilj ovo SP.
Vatreni imaju izrazito dobru momcad, mnogi ce je usporedit sa onom 98 + ova je jos mladja, iako ne toliko talentovana po individualcima, igra se jako lijep napadacki i timski nogomet. Cico je kao sto sam i ocekiv'o napravio izvanredan poso i ocigledno da neda da mu se iko uplece u posao kao sto je to bio slucaj sa Ottom Baricem.
Nadam se da ce dogurat do finala!!!
Treci na mojoj listi su Englezi, uvijek sam ih respektovo i obozavao taj njihov stil kako klupski tako i repke. Dugo i oni cekaju jedan veliki uspijeh na SP-u, i nadam se da ce sljedece godine u Njemackoj barem do polufinala.
Ako kojim slucajem sve ove repke ispadnu u ranoj fazi, tu sam da podrzim Ukrajinu ili S&CG.
Shevchenku i ekipi ce uspijeh biti prolazak grupe, za dalje nisam siguran da li imaju tu snagu. Uglavnom ako Sheva bljesne, svasta se moze desit ; ). S&CG, jedna od dvije ex YU repke ucesnice SP-a uz Vatrene. Imaju solidnu kolektivnu obranu sto su dokazali i u kvalifikacijama. Al' nazalost po njih najtezu grupu. Ne mislim da ce proci grupe, kao sto vec nekoh rece, Nizozemska i Argentina su gladne uspijeha iz vec poznatih razloga.
 

YUGOSLAV

Josip Broz TITO
Joined
Sep 9, 2002
Messages
3,587
Reaction score
0
Location
Chicago, (Mostar)
Fav. Players
Baggio, Totti, Maldini, Canna, Olic, Barbarez, Šuker, Gatu, Buffon, Pirlo, Zambro & Nesta
GRUPA A: Njemacka - Kostarika - Poljska - Ekvador

Ovdje se prvak grupe zna, mislim da ne moram posebno objasnjavat.
Njemci kao i ocekivano dobili najlaksu ili pak jednu od najlaksih grupa.
Tako to cesto biva sa domacinima. Malo previse uocljivo al' eto...
Za ostale nisam siguran, nisam upratio bas ove repke poblize tako da ne mogu reci nista. Mislim da svaka od ove tri repke moze dalje barem ovako s prvog pogleda na imena.


GRUPA B: Engleska - Paragvaj - Trinidad&Tobago - Svedska

Kao sto vec rekoh, Englezi moraju napokon da doguraju sto dalje, i mislim da s ovom repkom to i mogu. Prosetat ce se kroz ovu grupu, iako im je peh sto se sjeku sa grupom 'C' gdje ih u osmini finala moze docekat jedna Nizozemska, Argentina ili SCG.
Iako sam Svedjane zamrzio od proslog EP i onih sranja oko namjestanja utakmice sa Dancima, mislim da ce ipak uzeti to drugo mjesto. Paragvaj nije toliko mocan kao sto se nekima cini, a T&T su sretni sto su na svjetskoj sceni.


GRUPA C: Argentina - O.Bjelokosti - Nizozemska - SCG

Bit ce ovdje zestoka borba za prvo mjesto izmedju Argentinaca i Nizozemaca, mislim da ni jedna od te dvije repke ne zeli da naidje na Englesku u osmini finala. Mislim ipak da ce prvo mjesto uzeti Argentinci, iako preferiram Nizozemce, al' Argentina slagali se to ili ne trenutno igra najljepsi nogomet. SCG ce imat problema sa Obalom Bjelokosti, pokazali su da su solidna repka protiv Talijana. Al' ne vjerujem da ce doci u pitanje to trece mjesto SCG-e, nadam se ipak da ce proci dalje, ali zestoko sumnjam da mogu.


GRUPA D: Meksiko - Iran - Angola - Portugal

Jedna od mojih najmrzijih repki, Meksiko su sigurni prolaznici ovdje, sada prvi ili drugi nisam siguran. Portugal je jedna cudna ekipa, mogu da izgube od svakog isto tako mogu svakog i da pobjede. Sve u svemu vidit cemo. Iran i Angola ovdje nemaju sta da traze.


GRUPA E: AZZURRI - Gana - SAD - Ceska

Drago mi je samo sto su Azzurre zapali Amerikenjci. Jos uvijek ne mogu da svarim tu fifinu tabelu i da je jedna Amerika koja je bukvalno jucer pocela igrat lopte ispred jedne Italije, cccc.
Nadam se da cemo im dat po pi-cki i dokazat da ne spadaju u vrh svjetskog nogometa kao sto ih se gura.
Ceska je sigurni drugi prolaznik ove grupe! Gana i SAD borba za prestizno mjesto.


GRUPA F: Brazil - Australija - VATRENI - Japan

Brazil sigura prvi, iako mogu Vatreni dosta tu zagorcat stvari Kariokama.
Mislim da kvaliteta Australije i Japana nije dovoljna da ugroze prva dva mjesta Brazila i Hrvatske.


GRUPA G: Francuska - Svicarska - J. Koreja - Togo

Francuzi, bas kao i Njemci dobili jednu od najlaksih grupa.
Prosetat ce se ovom grupom sa ogromnom gol razlikom, zeljeci dokazati da ih se ne smije otpisati nakon proslog Europskog i Svjetskog prvenstva u kojem nisu briljirali kao sto se to ocekivalo od njih.
Drugi putnik u sljedeci krug ce biti J. Koreja, uvijek se nekako provuku, iako su Svicarci dokazali da se mogu nositi i sa velikim repkama, mislim da drasticno zaostaju u obrani i da ce ih to kostat. Togo ?!

GRUPA H: Spanjolska - Ukrajina - Tunis - S .Arabija

Ovdje se 1 zna. Spanjolci napokon moraju napravit nesto vise, imaju fantastican tim, al' bas kao i Talijani zadnjih godina, nikako da to dokazu i na terenu. Ukrajina je objektivno sigurna za drugo mjesto. Tunis i S. Arabija jednostavno nisu dorasli ; )


P.S
Sigurno da ce tu bit iznenadjenja kao sto je to slucaj bio i do sada na svakom SP-u.
 

Zvone_Boban

Primavera
Joined
Aug 5, 2005
Messages
189
Reaction score
0
Location
Mostar
Fav. Players
°Ronaldinho° | °Boban° | °Kaka'° | °Messi° | °Kranjcar° |
ja mislim da ce Togo mocni proc, i navijam da Togo prodje...
uz Hrv i Bra to mi je ekipa za ovo svjetsko ono... volio bi d apostignu nesto, i nadam se da oce ;)
 

YUGOSLAV

Josip Broz TITO
Joined
Sep 9, 2002
Messages
3,587
Reaction score
0
Location
Chicago, (Mostar)
Fav. Players
Baggio, Totti, Maldini, Canna, Olic, Barbarez, Šuker, Gatu, Buffon, Pirlo, Zambro & Nesta
Zvone_Boban said:
ja mislim da ce Togo mocni proc, i navijam da Togo prodje...
uz Hrv i Bra to mi je ekipa za ovo svjetsko ono... volio bi d apostignu nesto, i nadam se da oce ;)


Okle mocna ljubav prema " TOGU " ?! HAHA
 

MS_PAINT

Primavera
Joined
Apr 14, 2005
Messages
213
Reaction score
0
Location
Bih;Mostar
Fav. Players
Weah; Boban; Seva; Kaka; Maldini; Raul
ja sa isto nadam da ce tinidad proc uvijek su mi bile simpaticne te male ekipe ;) ;)
slozio bi se sa grupom a njemacka i onda mislim poljska dosta su napredovali u zadnjih 4-5 godina

B isto eng i svedska

C grupa argentina i o. bjelokosti kao sto sam nedje vec reko ako bude na kladionici stavlja da o. bjelokosti proazi grupu gledo sam ih dva puta mocno su totalno izgledali. nizozemska standarno jaku repku ima al mislim da ce i ovo biti za njih jos jedno u nizu neuspjesno prvenstvo

D meksiko i portugal bez puno nagadjanja, samo moze tu i iran nedje uletiti pa malo zakomplicirati situaciju ;)

E grupa je uz grupu smrti i daleko najjaca grupa tu nista nesmi prognozirati
sad je jakooo napredovao igraju stvarno fino, ceksa je prilicno jaka , italija je jaka
al mi nesto nije to to.. vidit cemo sigurno jako zanimljiva grupa

F brazil defitivno, i onda po meni japan i hrv imaju jednake sanse, al nije ni australija za baciti bit ce devra za ovo drugo mjesto u ovoj skupini ;)

G ovdje nema previse francuska i j. korjea gledo sam neko jutro j. koreju protiv srbije
stvarno igraju pravo 2-0 pojeda bez imalo muke, dobri su juzno koreanci pravo mogli bi opet biti iznenadjenje

H po meni najslabija grupa spanjolska je neki jebeni nostitelj a veze nemaju nikad losiju repku imali nisu, al trebali bi proc, uz njih dalje ide ja mislim ukrajina
 

ambro_forever

амброси&
Joined
May 14, 2005
Messages
874
Reaction score
0
Location
MONTENEGRO,Podgorica
Fav. Players
ambrosini maldini sheva kala billy albertini leonardo
kad smo vec kod svetskog aj da i ja nesto kazem!
e ovako,vidim da mnogi ne vjeruju da scig moze proci grupu
da vam ja ukazem na neke cinjenice,posto vjerovatno znam o ovoj mojoj reprezentaciji!
scig igra potpuno drugaciji fudbal nego prije par godina,tada su u timu bili sve tehnicari,koji se nijesu puno trudili,nijesu trcali,oslanjali su se na svoje individualne igracke kvalitete!posto je tada bio vec u punoj snazi moderan fudbal(trcanje,jedna sansa,jedan gol) mi nijesmo prolazili bas najbolje
danas mi igramo upravo taj moderan fodbal i to radimo veoma dobro,u grupi smo primili samo jadan golnadigrali spaniju u beogradu,tamo izvukli 1-1,uz dosta srece,ali vise pameti!
nasa selekcija je sacinjenja od veoma dobrih igraca ali nema tu nijedna zvijezda koja se nesto istice(stankovic,kezman),uz to veoma su iskusni i znaju da cuvaju rezultat(za razliku od milana u zadnje vrijema)
nasi protivnici su po mnogima dvije najjace selekcije uz brazil,argentina i holandija.Argentina,koju ja vidim kao glavnog favorita ja selekcija koju je gotovo nemoguce dobiti,po meni oni su jaci od brazila upravo zbog toga sto su u ofanzivi kvaliteta kao brazil ali su u defanzivi mnogo bolji.Tu ako se izvuce neki x dobro ce biti,ali tesko
Holandija(nizozemska) veoma kvalitetna reprezentacija sa veoma dobrim trenerom,ALI mnogo je tu mladih,neiskusnih igraca kojima ce to biti prvo vece takmicenje,tu vidim nasu glavnu sansu,cak i pobjedu,zasto da ne
obala slonovace,vemoma nezgodna reprez. (ja mislim da su prvi,mozda drugi put na svetsko!?) koja moze svakoga da pobijedi,brzi su kao i svaka africka reprez.Gledao sam mec protic italijana,bili su ok,ali mislim da italija nije dala sve od sebe i da ih je mogla lako dobiti(pogledajte im samo sastav sa te utakmice) ali pametno moze se lako stici do tri boda
i eto uz malo srece i dosta pameti moze se proci ova najteza grupa.POMOZI BOZE
 

MS_PAINT

Primavera
Joined
Apr 14, 2005
Messages
213
Reaction score
0
Location
Bih;Mostar
Fav. Players
Weah; Boban; Seva; Kaka; Maldini; Raul
neznam samo imam neki osjecaj da ce eng poluditi na ovom prvenstvu
;) ;)
 

YUGOSLAV

Josip Broz TITO
Joined
Sep 9, 2002
Messages
3,587
Reaction score
0
Location
Chicago, (Mostar)
Fav. Players
Baggio, Totti, Maldini, Canna, Olic, Barbarez, Šuker, Gatu, Buffon, Pirlo, Zambro & Nesta
MS_PAINT said:
neznam samo imam neki osjecaj da ce eng poluditi na ovom prvenstvu
;) ;)

Daj Boze
 

Zvone_Boban

Primavera
Joined
Aug 5, 2005
Messages
189
Reaction score
0
Location
Mostar
Fav. Players
°Ronaldinho° | °Boban° | °Kaka'° | °Messi° | °Kranjcar° |
ja imam osjecaj da ce Togo poludit na ovom prvenstvu :D:D:D
hahahhahahahah

ma dobro, veljo ja bi prvi volio da sicg prodje, mada nisu favoriti, al u tome i jest njihova najveca prednost...
 

ambro_forever

амброси&
Joined
May 14, 2005
Messages
874
Reaction score
0
Location
MONTENEGRO,Podgorica
Fav. Players
ambrosini maldini sheva kala billy albertini leonardo
Zvone_Boban said:
ja imam osjecaj da ce Togo poludit na ovom prvenstvu :D:D:D
hahahhahahahah

ma dobro, veljo ja bi prvi volio da sicg prodje, mada nisu favoriti, al u tome i jest njihova najveca prednost...
slazemo se
inace na takvom takmicenju moze svako svakog da iznenadi,pa i taj togo!:D
 

Zvone_Boban

Primavera
Joined
Aug 5, 2005
Messages
189
Reaction score
0
Location
Mostar
Fav. Players
°Ronaldinho° | °Boban° | °Kaka'° | °Messi° | °Kranjcar° |
ahahhah Togo jebola mochan... dobit ce francuze... ;)
 

Adri

Starting Eleven
Joined
Nov 19, 2005
Messages
478
Reaction score
0
Location
Rijeka-Fiume, Croatia
Fav. Players
Maldini, Boban, van Basten, Kaka, Sheva, Etxeberria,Guerrero
Ove sezone smo bas pravi miljenici srece sta se tice zdrijebova lige prvaka. Prvo uletimo u najgoru mogucu skupinu a onda izvucemo jednog od najvecih i najjacih klubova u svijetu dok se nasi prijatelji interisti ponovo slepaju i dobe ostatke Ajaxa. A da ne govorim o tekmi Villareal-Rangers koja zvuci kao prvo pretkolo a ne kao osmina lige prvaka. Svasta
 

ambro_forever

амброси&
Joined
May 14, 2005
Messages
874
Reaction score
0
Location
MONTENEGRO,Podgorica
Fav. Players
ambrosini maldini sheva kala billy albertini leonardo
Adri said:
Ove sezone smo bas pravi miljenici srece sta se tice zdrijebova lige prvaka. Prvo uletimo u najgoru mogucu skupinu a onda izvucemo jednog od najvecih i najjacih klubova u svijetu dok se nasi prijatelji interisti ponovo slepaju i dobe ostatke Ajaxa. A da ne govorim o tekmi Villareal-Rangers koja zvuci kao prvo pretkolo a ne kao osmina lige prvaka. Svasta
e jebi ga,tako ti je to kad nemas srece
nego vidji ja mislim da inter nece proc,a za nas ne znam,jak je onaj bajern....
 

Schedule
Top